PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ
Informace o kurzu

05 Cvičení: Cílovka 1

­

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

(13 příspěvků)

Lenka T.

Před 5 měsíci

Krásný den, pane Kalmane, můj klient: usiluje o duchovní rozvoj, je vstřícný, přející, oceňuje krásu a jedinečnost, "alternativní" metody jsou pro něj běžnou součástí života (např. léčení pomocí krystalů), nejlépe potřebuje sám pomoci se svým posláním - rozvinout svůj potenciál a uplatňovat jej ve hmotě. Jeho důležitou hodnotou bude věrnost, tendence vracet se a doporučovat mé zboží či služby dál.

odpovědět

Hana S.

Před 9 měsíci

můj IK má zdravotní potíže, je ochotný/á uznat i něco jiného, než klasickou medicínu. Je připraven/a se podívat hluboko do sebe, věří v léčitelské schopnosti a v moc energií, zdraví je jeho/její prioritou. V dnešní době může být i očkovaný a zjistit, že vlastně neudělal moc dobře svým tělům (fyzické i to jemně hmotné).

odpovědět

David H.

27. 02. 2021

takového který si uvědomuje, že strava a zdraví člověka patří mezi nejdůležitější složky života. a má rád dobré jídlo

odpovědět

Marek Ondráček O.

18. 01. 2021

Tak tedy znovu a na správné místo:-)... Můj klient - především vnímá a oceňuje krásu - Fotografické workshopy: má hlubší vztah k přírodě a nebere ji jen jako prostředek k vlastní prezentaci; touží po poznání a objevování; má chuť se rozvíjet; je spíše jemnějšího ducha - Focení interiérů: záleží mu na vzhledu věcí, estetice; je pro něj důležitá prezentace směrem k veřejnosti / zákazníkům; záleží mu na kvalitě a umí ji ocenit

odpovědět

Magda Slíčková S.

08. 11. 2020

Krásný večer, můj ideální klient je ten, který má dost konzumního života, vnímá to, že chce žít v souladu s přírodou, že inspirovat lidi ke změnám je přínosem. Vnímá důležitost deštných pralesů a dalších důležitých přírodních záležitostí a bude rád hledat cesty, jak dělat věci jinak. Který bude rád v komunitě lidí, kteří tvoří věci jinak. Který bude chtít přispět přírodě i na úkor toho, co je v současné době "běžné".

odpovědět


Aneta G.

18. 04. 2020

Idealni klient dospely: je ve fazi zivota, kdy zjisti, ze zmena je nevyhnutelna. Je odhodlany, zvedavy, sdilny. Chape zdravi komplexne a chce delat neco se svym telem, ale i psychikou. Je trpelivy a otevreny novym vecem. Je ochotny pro zmenu neco obetovat. Klient mladez/divky: chce byt zdrava, je cilevedoma a chce se ucit novym vecem. Je otevrena, zvedava a jde za tim co citi a cemu veri.

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Skvěle, Aneto. A víte, co s touto informací dělat? Navrhuji vám, abyste si udělala dva kruhy. Do jednoho napsala ideální klienty a do druhé ty, které potkávat určitě nechcete. Až budete točit videa a texty nebo dělat web, tak je vytvářejte tak, abyste laskavě, ale jasně "odehnala" ty, které nechcete. Podívejte se na můj web MateMagika.cz a všimněte si, jak "laskavě" odháním lidi, kteří pohrdají čtyřkaři nebo si o nich myslí, že jsou hloupí.

odpovědět


Martina P.

16. 03. 2020

Můj ideální klient/ka: Má potřebu vyřešit v životě zásadní problém, který ho/ji v nějaké oblasti zásadně brzdí. Dobře ví, že rychlá řešení bývají krátkodobá. Je připraven/a na sobě dlouhodobě pracovat a akceptuje, že bude třeba procházet i nepříjemné zážitky a být k sobě upřímný/á. Potřebuje průvodce při řešení svého problému. Je otevřený/á alternativním metodám alespoň do té míry, že je chce vyzkoušet. Akceptuje, že existuje i nehmotný svět (duše, duch, energie), nebo alespoň připouští existenci něčeho, co nás přesahuje. Je připraven/á za služby dobře zaplatit. Netrvá na profesionálovi na základě formálního vzdělání. Martina

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Martino, vypadá to tak, že váš klient je někdo, kdo vyzkoušel různé zkratky a zázračné postupy a zjistil, že nic takového nefunguje. Teprve teď ví, že si svou cestu musí postupně prošlapat.

odpovědět

Lenka C.

16. 02. 2020

Můj klient je žena, které záleží na svém zdraví a chce o něj pečovat, která si váží svého času a která opravdu chce být v životě šťastná. Žena, která chce změnu svého stavu nebo celkově v životě a chápe, že takové změny vyžadují čas a určitou vynaloženou energii. Žena, která chce kvalitní, kvalifikovanou péči a individuální a empatický přístup. Lenka - komplexní fyzioterapie v gynekologii

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Lenko, doporučil bych vám, abyste byla konkrétnější a stala se expertkou na tři gynekologicko-fyzioterapeutická témata. Řešte problémy, které klasická medicína vyřešit neumí a přesně je pojmenujte. Váš popis je příliš obecný, buďte konkrétnější.

odpovědět


Miroslav Dub D.

21. 08. 2019

Můj ideální klient je většinou žena středních let, která má nějaký zdravotní problém. Vyzkoušela už mnoho terapií a možností, ale většinou jí moc nepomohly. Stále hledá a nevzdává to. Chce najít něco jednoduchého, co jí nezabere čas, ale velmi efektivního. Chápe, že bude muset sama udělat nějaké změny. Mirek

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Zdravím vás, Miroslave. Pokud se stanete expertem na tři, čtyři zdravotní problémy, které neumí řešit klasická medicína, tak na tom vyděláte. Napište mi sem taková tři, čtyři témata, děkuji!

odpovědět