PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ
Informace o kurzu

05 Cvičení: Cílovka 1

­

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

(25 příspěvků)

Viera H.

Před 6 měsíci

moj klient:clovek,ktory chce predaj svoju nehnutelnost,pravdepodobne si potrebuje kupit nove byvanie,nema cas ,ani zrucnosti na spravne nastavenie ceny na trhu,nema cas upratat nehnutelnost,nevie sptavit homestaging,nema dosah na inzerciu ako realitka,nema cas chodt na obhliadky,nasledne chce mat pravnu istotu dobre vyhotovenej kupnej zmluvy,navrhu na vklad nehnutelnosti do katastra nehnutelnosti,a rad zaplati cloveku,ktory to pre nho spravi a rad mu za to zaplati pozadovanu odmenu a citi,ze to robim rada a som kompetentna

odpovědět

Alena D.

23. 09. 2022

Zdravím Vás pane Kalmane, podnikám ve třech oblastech, výuka jazyků je zatím stěžejní, začala jsem vést kurzy čchikungu a ráda bych více dělala terapie- Qi gong terapii, Kundalini awakenig terapii. Můj ideální klient pro výuku angličtiny: Můj ideální klient je ten, který se chce učit, baví ho to, věnuje tomu čas a využije každé příležitosti "se potkat" s jazykem. Je jím také ten, který se potřebuje připravit na maturitu či jinou zkoušku. Je jím i ten, kdo potřebuje cizí jazyk v zaměstnání, které má rád. V oblasti čikungu je můj ideální klient ten, který chce nějakou pravidelnou činnosti udělat něco pro své zdraví, a to jak na fyzické, tak psychické úrovni a oceňuje energii, kterou do toho vkládám. V oblasti masážních terapií musím svého ideálního klienta teprve odhalit. Alena D.

odpovědět


Kalman Horvát

Náčelník

29. 09. 2022

SkvěléAleno. V čem je váš přístup jakoučiteljy jazyků jedinečný odlišný?

odpovědět

Alena D.

29. 09. 2022

Myslím, že je to individuální přístup, jsem schopná učit cokoli, zemědělskou agličitnu, business angličtinu , videa TEDx a s dětmi si hlavně hraji. Vyrábím si hry sama. Je to hodně osobní přístup. Baví mně to, ale, bere to hodně času a také cítím, že už nemohu navyšovat počty hodiny, když chci vydělat více. Stále častěji řeším se studenty jejich rodinné problémy, někdy v angličtině, někdy se mnou chtějí mluvit česky. To je někdy náročnější než samotná výuka. Také učím čím dál více dětí, což mě baví, ale pak tu jsou prázdniny, kdy děti nechodí. Hodně mě zaujala ta Vaše Bio angličtina. Teď jsem ve fázi, kdy si nejsem jistá, zda chci více učit nebo dělat ten čikung. Tam už jsem si nastavila cenu jinak.

odpovědět

Jana H.

12. 07. 2022

Profil mého klienta. Můj klient si podvědomě vybere můj web podvědomě bude přesvědčený,že mu mohu pomoci bude rozhodnutý na sobě pracovat bude otevřený a může být i částečně na duchovní cestě přijme možnost alternativních možností léčby bude mít stále silný motiv žít a pokračovat ve svém životě bude otevřený změnám a ochotný vyjít ze své komfortní zony nebude ovce a nebude bezmyšlenkovitě plnit mé doporučení,ale zapojí svou intuici i rozum ¨bude semnou na určité úrovni komunikovat

odpovědět


Kalman Horvát

Náčelník

29. 09. 2022

Díky. “Nebude ovce” je super. Vaše komunikace “musí” být v takovém případě trochu “provokativní”. To ovce nemají rádi ale rebelové jí milují.-)

odpovědět

Lenka T.

05. 02. 2022

Krásný den, pane Kalmane, můj klient: usiluje o duchovní rozvoj, je vstřícný, přející, oceňuje krásu a jedinečnost, "alternativní" metody jsou pro něj běžnou součástí života (např. léčení pomocí krystalů), nejlépe potřebuje sám pomoci se svým posláním - rozvinout svůj potenciál a uplatňovat jej ve hmotě. Jeho důležitou hodnotou bude věrnost, tendence vracet se a doporučovat mé zboží či služby dál.

odpovědět


Kalman Horvát

Náčelník

29. 09. 2022

Děkuji Lenko. Malé zamyšlení k vaší poslední větě: Jeho důležitou hodnotou bude věrnost, tendence vracet se a doporučovat mé zboží či služby dál. To není definice klienta. Jeho věrnost a doporučování záleží taky na vás. Pokud překonáte klientovo očekávání, tak se bude rád vracet.

odpovědět

Hana S.

04. 10. 2021

můj IK má zdravotní potíže, je ochotný/á uznat i něco jiného, než klasickou medicínu. Je připraven/a se podívat hluboko do sebe, věří v léčitelské schopnosti a v moc energií, zdraví je jeho/její prioritou. V dnešní době může být i očkovaný a zjistit, že vlastně neudělal moc dobře svým tělům (fyzické i to jemně hmotné).

odpovědět


Kalman Horvát

Náčelník

29. 09. 2022

Děkuji Hanko

odpovědět

David H.

27. 02. 2021

takového který si uvědomuje, že strava a zdraví člověka patří mezi nejdůležitější složky života. a má rád dobré jídlo

odpovědět


Kalman Horvát

Náčelník

29. 09. 2022

Yessss. Asi bychto trochu rozvedl. Jde to???

odpovědět

David H.

Před 4 měsíci

Asi ano, určitě to jsou lidé řekněme kteří se posunuli a nebo posouvají na vyšší úroveň vědomí, takzvaně jsou probuzení, protože to je zásadní! bez vědomí není existence, strava zvyšuje naše vibrace energii, a je důležitá pro naši prosperitu, budoucnost, v nemoci a slabosti toho moc nedokážeme. Musím říct, že po 3 letech od zakoupení kurzu se stále držíme 5 principů a náramně to funguje!! jde to ,,samo'' máme hezký záměr a Vesmír to vidí a pomáhá. Měj te se fajn a mnoho spokojenosti všem.

odpovědět

Marek Ondráček O.

18. 01. 2021

Tak tedy znovu a na správné místo:-)... Můj klient - především vnímá a oceňuje krásu - Fotografické workshopy: má hlubší vztah k přírodě a nebere ji jen jako prostředek k vlastní prezentaci; touží po poznání a objevování; má chuť se rozvíjet; je spíše jemnějšího ducha - Focení interiérů: záleží mu na vzhledu věcí, estetice; je pro něj důležitá prezentace směrem k veřejnosti / zákazníkům; záleží mu na kvalitě a umí ji ocenit

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

14. 07. 2022

A jak sechová finančně váš IK? Hledá vysokou kvalitu nebo mu stačí zlatý střed? Je ochoten zaplatit za standart nebo nadstandart? Co váš IK netoleruje?

odpovědět

Magda Slíčková S.

08. 11. 2020

Krásný večer, můj ideální klient je ten, který má dost konzumního života, vnímá to, že chce žít v souladu s přírodou, že inspirovat lidi ke změnám je přínosem. Vnímá důležitost deštných pralesů a dalších důležitých přírodních záležitostí a bude rád hledat cesty, jak dělat věci jinak. Který bude rád v komunitě lidí, kteří tvoří věci jinak. Který bude chtít přispět přírodě i na úkor toho, co je v současné době "běžné".

odpovědět


Kalman Horvát

Náčelník

29. 09. 2022

YESSSSSS

odpovědět


Aneta G.

18. 04. 2020

Idealni klient dospely: je ve fazi zivota, kdy zjisti, ze zmena je nevyhnutelna. Je odhodlany, zvedavy, sdilny. Chape zdravi komplexne a chce delat neco se svym telem, ale i psychikou. Je trpelivy a otevreny novym vecem. Je ochotny pro zmenu neco obetovat. Klient mladez/divky: chce byt zdrava, je cilevedoma a chce se ucit novym vecem. Je otevrena, zvedava a jde za tim co citi a cemu veri.

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Skvěle, Aneto. A víte, co s touto informací dělat? Navrhuji vám, abyste si udělala dva kruhy. Do jednoho napsala ideální klienty a do druhé ty, které potkávat určitě nechcete. Až budete točit videa a texty nebo dělat web, tak je vytvářejte tak, abyste laskavě, ale jasně "odehnala" ty, které nechcete. Podívejte se na můj web MateMagika.cz a všimněte si, jak "laskavě" odháním lidi, kteří pohrdají čtyřkaři nebo si o nich myslí, že jsou hloupí.

odpovědět


Martina P.

16. 03. 2020

Můj ideální klient/ka: Má potřebu vyřešit v životě zásadní problém, který ho/ji v nějaké oblasti zásadně brzdí. Dobře ví, že rychlá řešení bývají krátkodobá. Je připraven/a na sobě dlouhodobě pracovat a akceptuje, že bude třeba procházet i nepříjemné zážitky a být k sobě upřímný/á. Potřebuje průvodce při řešení svého problému. Je otevřený/á alternativním metodám alespoň do té míry, že je chce vyzkoušet. Akceptuje, že existuje i nehmotný svět (duše, duch, energie), nebo alespoň připouští existenci něčeho, co nás přesahuje. Je připraven/á za služby dobře zaplatit. Netrvá na profesionálovi na základě formálního vzdělání. Martina

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Martino, vypadá to tak, že váš klient je někdo, kdo vyzkoušel různé zkratky a zázračné postupy a zjistil, že nic takového nefunguje. Teprve teď ví, že si svou cestu musí postupně prošlapat.

odpovědět

Lenka C.

16. 02. 2020

Můj klient je žena, které záleží na svém zdraví a chce o něj pečovat, která si váží svého času a která opravdu chce být v životě šťastná. Žena, která chce změnu svého stavu nebo celkově v životě a chápe, že takové změny vyžadují čas a určitou vynaloženou energii. Žena, která chce kvalitní, kvalifikovanou péči a individuální a empatický přístup. Lenka - komplexní fyzioterapie v gynekologii

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Lenko, doporučil bych vám, abyste byla konkrétnější a stala se expertkou na tři gynekologicko-fyzioterapeutická témata. Řešte problémy, které klasická medicína vyřešit neumí a přesně je pojmenujte. Váš popis je příliš obecný, buďte konkrétnější.

odpovědět


Miroslav Dub D.

21. 08. 2019

Můj ideální klient je většinou žena středních let, která má nějaký zdravotní problém. Vyzkoušela už mnoho terapií a možností, ale většinou jí moc nepomohly. Stále hledá a nevzdává to. Chce najít něco jednoduchého, co jí nezabere čas, ale velmi efektivního. Chápe, že bude muset sama udělat nějaké změny. Mirek

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Zdravím vás, Miroslave. Pokud se stanete expertem na tři, čtyři zdravotní problémy, které neumí řešit klasická medicína, tak na tom vyděláte. Napište mi sem taková tři, čtyři témata, děkuji!

odpovědět