PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

05 Cvičení: Cílovka 1

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

(8 příspěvků)


Aneta G.

Před 7 měsíci

Idealni klient dospely: je ve fazi zivota, kdy zjisti, ze zmena je nevyhnutelna. Je odhodlany, zvedavy, sdilny. Chape zdravi komplexne a chce delat neco se svym telem, ale i psychikou. Je trpelivy a otevreny novym vecem. Je ochotny pro zmenu neco obetovat. Klient mladez/divky: chce byt zdrava, je cilevedoma a chce se ucit novym vecem. Je otevrena, zvedava a jde za tim co citi a cemu veri.

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

Před 7 měsíci

Skvěle, Aneto. A víte, co s touto informací dělat? Navrhuji vám, abyste si udělala dva kruhy. Do jednoho napsala ideální klienty a do druhé ty, které potkávat určitě nechcete. Až budete točit videa a texty nebo dělat web, tak je vytvářejte tak, abyste laskavě, ale jasně "odehnala" ty, které nechcete. Podívejte se na můj web MateMagika.cz a všimněte si, jak "laskavě" odháním lidi, kteří pohrdají čtyřkaři nebo si o nich myslí, že jsou hloupí.

odpovědět


Martina P.

Před 8 měsíci

Můj ideální klient/ka: Má potřebu vyřešit v životě zásadní problém, který ho/ji v nějaké oblasti zásadně brzdí. Dobře ví, že rychlá řešení bývají krátkodobá. Je připraven/a na sobě dlouhodobě pracovat a akceptuje, že bude třeba procházet i nepříjemné zážitky a být k sobě upřímný/á. Potřebuje průvodce při řešení svého problému. Je otevřený/á alternativním metodám alespoň do té míry, že je chce vyzkoušet. Akceptuje, že existuje i nehmotný svět (duše, duch, energie), nebo alespoň připouští existenci něčeho, co nás přesahuje. Je připraven/á za služby dobře zaplatit. Netrvá na profesionálovi na základě formálního vzdělání. Martina

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

Před 7 měsíci

Martino, vypadá to tak, že váš klient je někdo, kdo vyzkoušel různé zkratky a zázračné postupy a zjistil, že nic takového nefunguje. Teprve teď ví, že si svou cestu musí postupně prošlapat.

odpovědět

Lenka C.

Před 9 měsíci

Můj klient je žena, které záleží na svém zdraví a chce o něj pečovat, která si váží svého času a která opravdu chce být v životě šťastná. Žena, která chce změnu svého stavu nebo celkově v životě a chápe, že takové změny vyžadují čas a určitou vynaloženou energii. Žena, která chce kvalitní, kvalifikovanou péči a individuální a empatický přístup. Lenka - komplexní fyzioterapie v gynekologii

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

Před 7 měsíci

Lenko, doporučil bych vám, abyste byla konkrétnější a stala se expertkou na tři gynekologicko-fyzioterapeutická témata. Řešte problémy, které klasická medicína vyřešit neumí a přesně je pojmenujte. Váš popis je příliš obecný, buďte konkrétnější.

odpovědět


Miroslav Dub D.

21. 08. 2019

Můj ideální klient je většinou žena středních let, která má nějaký zdravotní problém. Vyzkoušela už mnoho terapií a možností, ale většinou jí moc nepomohly. Stále hledá a nevzdává to. Chce najít něco jednoduchého, co jí nezabere čas, ale velmi efektivního. Chápe, že bude muset sama udělat nějaké změny. Mirek

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

Před 7 měsíci

Zdravím vás, Miroslave. Pokud se stanete expertem na tři, čtyři zdravotní problémy, které neumí řešit klasická medicína, tak na tom vyděláte. Napište mi sem taková tři, čtyři témata, děkuji!

odpovědět