PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

06 Cvičení: Cílovka 2

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

(9 příspěvků)

Marek Ondráček O.

Před 9 měsíci

(Tentokrát správně umístěné) Kdo není můj klient: Fotografické workshopy: - více než příroda ho zajímá vlastní prezentace a primárně mu jde o to být vidět a být opěvován; ani příroda, ani focení ho příliš nezajímají a spíše se jen tak baví a stačí mu házet fotky na instagram Focení interiérů: - neřeší úroveň prezentace a myslí si, že "to stačí nafotit mobilem"; neumí ocenit krásu a kvalitu; neurotik a tvrdý byznysmen, který má tendenci člověka dirigovat a nedopřeje mu prostor pro kreativitu

odpovědět

Marek Ondráček O.

Před 9 měsíci

Můj klient - především vnímá a oceňuje krásu - Fotografické workshopy: má hlubší vztah k přírodě a nebere ji jen jako prostředek k vlastní prezentaci; touží po poznání a objevování; má chuť se rozvíjet; je spíše jemnějšího ducha - Focení interiérů: záleží mu na vzhledu věcí, estetice; je pro něj důležitá prezentace směrem k veřejnosti / zákazníkům; záleží mu na kvalitě a umí ji ocenit PS: Zaujalo mě, že tu vlastně každý píše o tom, koho nechce. Může to vůbec fungovat? Pokud máme v mysli hlavně negativní příklady, nebudeme se na ně přesto (resp. právě proto) zaměřovat, když je máme takto ukotvené?

odpovědět

Marek Ondráček O.

Před 9 měsíci

Aha, teď už to vidím - můj komentář byl automaticky přehozen na druhé cvičení:-)

odpovědět

Magda Slíčková S.

Před 11 měsíci

Nechci lidi, kteří jdou svým životem přes mrtvoly. Nechci ty, kteří tvrdí, že stejně to nemá cenu - třídit odpad, sázet stromy, jezdit více hromadnou dopravou,.....Nechci lidi, kteří nechtějí dělat v životě změny.

odpovědět


Aneta G.

20. 04. 2020

Nechci lidi, kteri setri sami na sobe.Lidi, kteri 100% duveruji zapadni medicine a nejsou otevreni jakemukoliv jinemu nazoru. Nechteji zmenu, maji pocit, ze jejich zivot je v poradku a nejsou ochotni si priznat, ze pokud chteji zmenit svet ve kterem ziji, musi prvni zmenit sami sebe. Boji se podivat na sve emoce a priznat si je.

odpovědět


Martina P.

16. 03. 2020

Lidi, kteří: očekávají rychlá a bezbolestná řešení svých problémů; kteří jsou založení čistě materiálně a absolutně neuznávají existenci jemnohmotných světů; turisty po sebepoznávacích kurzech, kteří na sobě ve finále vůbec nepracují; ty, kdo nejsou ochotní opustit komfortní zónu a pracovat na sobě; nevěří alternativním metodám a trvají na formálním vzdělání.

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Martino, kdykoliv budete psát jakýkoliv text, točit videa, tak se dívejte, abyste tyto lidi od sebe jasně odradila. Není v tom žádná arogance ani pohrdání, jen je to jasná komunikace.

odpovědět


Miroslav Dub D.

21. 08. 2019

Nechci : lidi, kteří:- všechno ví a mají načteno - nejsou otevření novým věcem - nejsou ochotni na sobě pracovat a něco změnit - si myslí, že je spasím - odsuzují tradiční způsoby léčení - raději polykají pilulky Mirek

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

A jak to mají tito lidé s cenami?

odpovědět