PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

06 Cvičení: Cílovka 2

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

(5 příspěvků)


Aneta G.

Před 7 měsíci

Nechci lidi, kteri setri sami na sobe.Lidi, kteri 100% duveruji zapadni medicine a nejsou otevreni jakemukoliv jinemu nazoru. Nechteji zmenu, maji pocit, ze jejich zivot je v poradku a nejsou ochotni si priznat, ze pokud chteji zmenit svet ve kterem ziji, musi prvni zmenit sami sebe. Boji se podivat na sve emoce a priznat si je.

odpovědět


Martina P.

Před 8 měsíci

Lidi, kteří: očekávají rychlá a bezbolestná řešení svých problémů; kteří jsou založení čistě materiálně a absolutně neuznávají existenci jemnohmotných světů; turisty po sebepoznávacích kurzech, kteří na sobě ve finále vůbec nepracují; ty, kdo nejsou ochotní opustit komfortní zónu a pracovat na sobě; nevěří alternativním metodám a trvají na formálním vzdělání.

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

Před 7 měsíci

Martino, kdykoliv budete psát jakýkoliv text, točit videa, tak se dívejte, abyste tyto lidi od sebe jasně odradila. Není v tom žádná arogance ani pohrdání, jen je to jasná komunikace.

odpovědět


Miroslav Dub D.

21. 08. 2019

Nechci : lidi, kteří:- všechno ví a mají načteno - nejsou otevření novým věcem - nejsou ochotni na sobě pracovat a něco změnit - si myslí, že je spasím - odsuzují tradiční způsoby léčení - raději polykají pilulky Mirek

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

Před 7 měsíci

A jak to mají tito lidé s cenami?

odpovědět