PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

10 Cvičení: Karma peněz

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

(4 příspevky)


Aneta G.

Před 7 měsíci

Ucim jogu a venuji se koucingu (ale nemam ted klienty). Ve svych ocich jsem byla mechanik, mela jsem pocit, ze abych vydelala musim oducit hodne lekci, coz me nicilo. V ocih jinych jsem mozna vitez nebo nepostradatelny leader, protoze moji jogu uprednostnuji pred jinymi protoze je hluboce uklidnuje a maji me radi jako cloveka, takovych klientu ale zatim neni dostatecne mnoho.

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

Před 7 měsíci

Dobrý den, Aneto. Najít tzv. "lepší klienty" není snadné. Je třeba dělat dvě věci: zvyšovat svůj status - čili to, jak nás vnímá vnější svět, a dále musíme být známí. Pokud se vám tyto kroky zdají příliš daleko z místa, ve kterém se nacházíte, tak pracujte s tím, co máte na dosah ruky. Postarejte se o to, aby lidem chybělo, kdybyste neměla lekce jógy. Bohužel nevím, jestli jste na vesnici nebo ve městě, jaké máte možnosti. Napište mi o tom trochu víc;)

odpovědět


Aneta G.

Před 7 měsíci

Dobry den, mo dekuji za odpoved. Jsem ve meste (Zlín). Urcite uz takove lidi kterym me lekce jogy chybi mam. Jen si tady teprve asi rok buduji jmeno a zaroven usporadavam lekce tak, abych sama sebe neznicila, coz mi doslo az nyni. Diky Vam uz mi taky doslo, ze se nesmim bat byt jina a vnaset do svych lekci to, co ja povazuju za dulezite a nesnazit se brzdit, abych nekoho neodradila. Co se tyce mych lekci pro teenagerky, ty urcite jine jsou, dospivajici jsou prirozene zvedavi a otevreni a holky chodi moc rady. Zde jde jen o udrzeni a nalezeni novych holek kazde dalsi pololeti.

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

Před 7 měsíci

Dělejte lekce o kterých účastníci budou sami a často nadšeně mluvit. To vám přivede nové zájemce.-)

odpovědět