PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

08 Cvičení: Co nám slibujete?

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

(5 příspěvků)

David H.

Před 8 měsíci

Zdraví prospěšné, funkční potraviny s chutí umami.(5chuť)

odpovědět

Marek Ondráček O.

Před 9 měsíci

Fotografie interiérů: Mým záměrem a závazkem je nafotit prostory vašeho domu, bytu, restaurace, hotelu a dalších tak, aby fotografie přitáhly pozornost potenciálních zákazníků a zvýšily vám návštěvnost a prodeje, či umožnily vašemu projektu vyniknout. Fotografické workshopy: Mým záměrem a závazkem je naučit vás zacházet s fotoaparátem a prostorem tak, abyste dokázali fotit v jakýchkoli podmínkách, zachytit perfektně jakoukoli scenérii, vnímat krajinu se všemi jejími detaily a hlavně vytvářet fotky, které vám i vašemu okolí budou přinášet radost.

odpovědět


Martina P.

16. 03. 2020

Když chcete něco změnit, musíte začít sami něco dělat. Naučím Vás způsoby, jak nečekat a začít řešit životní problémy hned, když si je uvědomíte. Udělejte si na sebe čas. Regresní terapie - individuální konzultace - praktické workshopy - klub (skupinové konzultace).

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Martino, to je velmi komplikovaný slib. Zkuste něco prostě slíbit a nic jiného do toho nevkládejte;) "Slibuji, že... "

odpovědět


Miroslav Dub D.

21. 08. 2019

Naučím vás, jak se uzdravit za 10 minut denně. Můj koncept jsem nazval 10 minutové zdraví proto, že se domnívám, že klienti nejsou v dnešní uspěchané době ochotni věnovat se sami sobě delší dobu.

odpovědět