PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ
Informace o kurzu

08 Cvičení: Co nám slibujete?

­

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

(8 příspěvků)

Alena D.

23. 09. 2022

Zdravím pane Kalmane. Slibovat není vůbec jednoduché. Už hodinu tu píši a škrtám. Zatím ze mne vypadlo toto: Pro výuku angličtiny: Slibuji, že ti řeknu JAK, když víš PROČ. Bude to zábavná plavba, kde ty určuješ směr, já zajistím plavidla (platí zde i pravidla :)). Pro čchi-kung. Není jednoduché popsat, co je Sheng Zhen meditation. Když napíši, že je to cvičení pro zdraví, tak ti to nic neřekne. To se musí zažít. Sheng Zhen meditation znamená v překladu či-kung bezpodmínečné lásky. Slibuji ti, že vstoupíš do trochu jiné "dimenze" , než na co jsi zvyklý/á. Skrze Sheng Zhen získáš nový prožitek.

odpovědět

Jana H.

12. 07. 2022

Slibuji,že naučím co nejvíce lidí svou jednoduchou metodu,jak být samostatný,soběstačný a zdravý.Jak se starat o své fyzické,psychické a duchovní tělo.

odpovědět

Lenka T.

21. 02. 2022

Slibuji, že minerály ode mne, které vám budou pomáhat ve vašem duchovním rozvoji, k uzdravení těla či duše jsou s láskou opečované, nejsou to jen "kusy", ale jsou to pomocníci, které probouzím k aktivní spolupráci s vámi. Velmi ráda vám vysvětlím a pomohu s tím, jak s nimi pracovat tak, aby vám byly opravdu k užitku, protože pokud se na ně bude prášit na poličce, budou sice opticky krásné, ale k jinému užitku to nestačí. Jsem tu pro vás nejen před a při prodeji, ale i kdykoli po něm. Zakládám si na osobním přístupu. Poskytnu vám nový úhel pohledu na to, jak kameny působí - dle svých zkušeností a intuice, ne jen dle vyčtených univerzálních pouček. Kameny k vám domů odchází s láskyplným záměrem, harmonizované v kuželové pyramidě zasvěcené Slunci, jménem RA.

odpovědět

David H.

27. 02. 2021

Zdraví prospěšné, funkční potraviny s chutí umami.(5chuť)

odpovědět

Marek Ondráček O.

20. 01. 2021

Fotografie interiérů: Mým záměrem a závazkem je nafotit prostory vašeho domu, bytu, restaurace, hotelu a dalších tak, aby fotografie přitáhly pozornost potenciálních zákazníků a zvýšily vám návštěvnost a prodeje, či umožnily vašemu projektu vyniknout. Fotografické workshopy: Mým záměrem a závazkem je naučit vás zacházet s fotoaparátem a prostorem tak, abyste dokázali fotit v jakýchkoli podmínkách, zachytit perfektně jakoukoli scenérii, vnímat krajinu se všemi jejími detaily a hlavně vytvářet fotky, které vám i vašemu okolí budou přinášet radost.

odpovědět


Martina P.

16. 03. 2020

Když chcete něco změnit, musíte začít sami něco dělat. Naučím Vás způsoby, jak nečekat a začít řešit životní problémy hned, když si je uvědomíte. Udělejte si na sebe čas. Regresní terapie - individuální konzultace - praktické workshopy - klub (skupinové konzultace).

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Martino, to je velmi komplikovaný slib. Zkuste něco prostě slíbit a nic jiného do toho nevkládejte;) "Slibuji, že... "

odpovědět


Miroslav Dub D.

21. 08. 2019

Naučím vás, jak se uzdravit za 10 minut denně. Můj koncept jsem nazval 10 minutové zdraví proto, že se domnívám, že klienti nejsou v dnešní uspěchané době ochotni věnovat se sami sobě delší dobu.

odpovědět