PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ
Informace o kurzu

11 Mám správnou misi?

­

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

(4 příspevky)

Marek Ondráček O.

20. 01. 2021

1. Částečně může řešit naléhavý problém (focení interiérů), částečně spíše určitou touhu / potřebu (rozvíjení se v oblíbeném koníčku). 2. Velmi mě to nabíjí, už jen o tom mluvit. Čím déle a více se tomu věnuji, tím více mě to baví. Navíc mě ta práce (narozdíl od dřívějších zaměstnání) nevyčerpává, spíše naopak. 3. Vím poměrně dobře, co je potřeba udělat a začal jsem již před cca 2 lety (tvorba webu, propagace na soc. sítích i ve vyhledávačích s přesným cílením, zdokonalení se v technice focení atd.).

odpovědět

Magda Slíčková S.

08. 11. 2020

Za svoji misi považuji to, že bych moc ráda inspirovala k tomu, abychom se vrátili k soužití s přírodou, nechci tolik materiálních věcí, opravdu tvorba v souladu s přírodou, se sebou sama. Aby děti byli ochotné nevyhazovat odpadky, ale aby byli ochotné je po lidech, kteří to tak nemají je sebrat. Abychom byli vděční za to, co máme kolem sebe, abychom rozšiřovali zeleň, mokřady, upřednostňovali práci místních farmářů.....

odpovědět


Miroslav Dub D.

22. 08. 2019

Začátkem roku 2019 vyšla moje tištěná kniha Vědomé zdraví. Mám v plánu natočit krátká videa vysvětlující jednoduché postupy pro sebe-uzdravení.

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Mirku, mise není o vás, ale o tom, jak chcete změnit svět;)

odpovědět