PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ
Informace o kurzu

10 Cvičení: Standardy

­

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

(9 příspěvků)

Viera H.

Před 8 měsíci

standardy: -maximalna slusnost k cloveku -nejlamat,nemanupulovat -mat okolo seba profesionalov/fotograf/homestagerka/pravnici -komunikacia s klientom osobne/indormovat klienta raz za tyzden o krokoch a zaujemcoch o keho nehnutelnost

odpovědět

Jana H.

12. 07. 2022

Mé standardy empatie ke klientu jednoduché srozumitelné metody naslouchání individuální přístup časová neomezenost neustálé vzdělávání v oboru a hledání nových možností.

odpovědět

Lenka T.

21. 02. 2022

Chci zařídit, aby měl zákazník z nákupu u mě radost a cítil, že mě zajímá jeho osobní příběh a jsem schopná mu doporučit minerál "na míru" tak, aby odpovídal jeho potřebám. Toto mi dělá radost a za ostatní zákazníky těžko posoudím, ale snad mi to i jde. Pokud se zákazník ozve, vždy se mu ráda věnuji, jsem "pečovatelů spíše, než obchodník. Dále mi velmi záleží na tom, abych jakýkoli slib dodržela . Dále je pro mne důležité, aby zákazník "cítil", že mu zakoupený minerál opravdu pomáhá a aby věděl, že se na mne může kdykoli obrátit s žádostí o radu, nebo že mu najdu nějaký "extra" kámen, který ještě nemám na e-shopu, ale budu mu věnovat ten čas a najdu ho jen pro něj. Dále chci, aby se cítil na správném místě, i když přijde na můj e-shop poprvé. Ale tam je pro mě "zakopaný pes" - jsem na e-shop sama, nemám potřebné znalosti a technické dovednosti související s jeho vylepšováním a provozem, jako matka tří dětí v této zvláštní době mám hrubý nedostatek času na studium postupů, nemám se zatím koho zeptat - je všeho moc, tudíž v tomto zatím dost plavu.

odpovědět

David H.

27. 02. 2021

čistota potravin, způsob postupu výroby, funkčnost potravin na lidské zdraví, spokojenost zaměstnanců

odpovědět

Marek Ondráček O.

20. 01. 2021

Vysoká technická kvalita - důraz na několik konkrétních prvků, které nechci nikdy zanedbat v rámci focení a úpravy fotografií. Kompozice - důraz na líbivé, vtahující a esteticky vyvážené kompozice. Komunikace - přátelská a otevřená, ale také komplexní z hlediska obsahu a klíčových informací - chci, aby měl zákazník vždy kompletní, jasné a srozumitelné informace. Webová prezentace - důraz na esteticky příjemný vzhled mého webu kombinovaný s přehledně podanými informacemi.

odpovědět

Magda Slíčková S.

08. 11. 2020

Krásný večer, musím říci, že tady se lehce ztrácím. Ale standardem považuji to, že svoji práci budu dělat v souladu se sebou, hodně pracuji s tělem a když je to o tom, že tady s tím člověkem ne, tak tak je to lepší, nebo touhle cestou nejít, nebo tomuhle člověku zavolat, prostě vnímat svoji intuici a tou se řídit, to je můj standard. :-)

odpovědět


Martina P.

16. 03. 2020

Vždy jasně stanovený záměr práce s klientem – čeho chceme terapií/spoluprací dosáhnout. Společně musíme sledovat tentýž záměr, který stanovujeme na začátku, pokud ho v průběhu spolupráce upravujeme, musíme se na tom společně dohodnout. Metody, které využívám, musí být založeny tak, že práci vždy provádí klient sám, já ho „pouze“ vedu. Průběžná aktualizace a rozvoj využívaných metod, které jsou založeny na využívání intuice. Klient vnímá svůj pozitivní vývoj oproti stavu před započetím spolupráce – úleva, uvědomění si jádra problému, existence variant řešení, atd. Jsem schopna zajistit i následnou podporu/spolupráci s klientem v případě jeho zájmu, zejména v případě potřeby konzultovat postupy, které využívá po terapii.

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Martino, měl jsem na mysli vaše standardy. Vašeho výkonu, vaší práce. Zkuste napsat odpověď ještě jednou a mluvte jen o svých standardech.

odpovědět


Miroslav Dub D.

22. 08. 2019

Rychlost. jednoduchost, efektivita což vede k radosti ze zdraví.

odpovědět