PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

10 Cvičení: Standardy

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

(6 příspěvků)

David H.

Před 7 měsíci

čistota potravin, způsob postupu výroby, funkčnost potravin na lidské zdraví, spokojenost zaměstnanců

odpovědět

Marek Ondráček O.

Před 9 měsíci

Vysoká technická kvalita - důraz na několik konkrétních prvků, které nechci nikdy zanedbat v rámci focení a úpravy fotografií. Kompozice - důraz na líbivé, vtahující a esteticky vyvážené kompozice. Komunikace - přátelská a otevřená, ale také komplexní z hlediska obsahu a klíčových informací - chci, aby měl zákazník vždy kompletní, jasné a srozumitelné informace. Webová prezentace - důraz na esteticky příjemný vzhled mého webu kombinovaný s přehledně podanými informacemi.

odpovědět

Magda Slíčková S.

Před 11 měsíci

Krásný večer, musím říci, že tady se lehce ztrácím. Ale standardem považuji to, že svoji práci budu dělat v souladu se sebou, hodně pracuji s tělem a když je to o tom, že tady s tím člověkem ne, tak tak je to lepší, nebo touhle cestou nejít, nebo tomuhle člověku zavolat, prostě vnímat svoji intuici a tou se řídit, to je můj standard. :-)

odpovědět


Martina P.

16. 03. 2020

Vždy jasně stanovený záměr práce s klientem – čeho chceme terapií/spoluprací dosáhnout. Společně musíme sledovat tentýž záměr, který stanovujeme na začátku, pokud ho v průběhu spolupráce upravujeme, musíme se na tom společně dohodnout. Metody, které využívám, musí být založeny tak, že práci vždy provádí klient sám, já ho „pouze“ vedu. Průběžná aktualizace a rozvoj využívaných metod, které jsou založeny na využívání intuice. Klient vnímá svůj pozitivní vývoj oproti stavu před započetím spolupráce – úleva, uvědomění si jádra problému, existence variant řešení, atd. Jsem schopna zajistit i následnou podporu/spolupráci s klientem v případě jeho zájmu, zejména v případě potřeby konzultovat postupy, které využívá po terapii.

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Martino, měl jsem na mysli vaše standardy. Vašeho výkonu, vaší práce. Zkuste napsat odpověď ještě jednou a mluvte jen o svých standardech.

odpovědět


Miroslav Dub D.

22. 08. 2019

Rychlost. jednoduchost, efektivita což vede k radosti ze zdraví.

odpovědět