PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ
Konec doby šprtací

PRINCIP 5: Když máte krizi, následujte svůj strach

03 Cvičení: Jaký problém

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

Přidat komentář
(6 příspěvků) Zobrazit nové komentáře (obnovit výpis)


Aneta G.

Před 4 měsíci

V mem pripade jsou to u dospelych chronicke zdravotni potize nebo i akutni v tom pripade, ze uz zjiti ze musi nejak komplexne zmenit zivot a chteji se posunout. U mensich i vetsich deti jsou to akutni zdravotni potize, kdy jim doktor rekne, ze maji spatne drzeni tela a rodice to chteji resit. U dospivajicich deti jsou to spis budouci potize, psychika a vztah k sobe.

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

Před 4 měsíci

Aneto, zkusil bych se soustředit hlavně na ty akutní témata, ty se hůře ignorují. Pokud je budete řešit opravdu dobře, tak můžete zvyšovat své ceny a budovat svou nepostradatelnost.

odpovědět


Martina P.

Před 5 měsíci

Problém klienta: Bezradnost, vyčerpání, únava, absence smyslu, nemoc, deprese, nevím jak dál. Pocit, že se zastavil se život nebo jeho část.

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

Před 4 měsíci

Dobrý den, Martino. Ještě mi sem krátce napište, co děláte, abych rozuměl vašemu komentáři;)

odpovědět


Miroslav Dub D.

21. 08. 2019

Potýkám se s problém chronickým- moji klienti řeší většinou chronické zdravotní potíže. Nevím ale popravdě, jak je lépe oslovit, nebo jak to lépe komunikovat. Mirek

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

Před 4 měsíci

Zdravím vás, Mirku. Nevýhoda chronických problémů spočívá v tom, že si na ně můžete tak nějak zvyknout. Taková témata řeší např. MUDr. Jan Vojáček, ten si buduje značku, a proto za ním lidé chodí. Nechodí za ním, proto, že se chtějí zbavit svého chronického problému, ale proto, že to téma chtějí řešit s Honzou Vojáčkem.

odpovědět