PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ
Informace o kurzu

05 Co dál?

­

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu PODNIKÁNÍ PODLE PĚTI BUDDHISTICKÝCH PRINCIPŮ

(3 příspevky)

Lenka T.

21. 02. 2022

Milý pane Kalmane, děkuji Vám za kurz. Zrovna se nacházím v období paralýzy a nechuti ke každodenním pracovním činnostem. Chci podnikání posunout, realizovat svůj záměr, být tu pro lidi, protože vím, že je to jedním z mých poslání a přitom jsem psychicky vyčerpaná z toho, že nevím kdy, nevím jak, vše se učím, jelikož jsem změnila formu prodeje po psychickém vyhoření... a často pochybuji, zda na to vůbec ještě mám. Díky Vám vím, že na to mám, a že se z toho období "prokrastinace" a zmatku dostanu. Jste mi velkou inspirací. Jako žena velmi oceňuji Váš přístup, který koresponduje s mým podnikatelským cítěním a zároveň mi dodáváte sílu svou mužskou energií - to abych se nerozplynula se svými plány někde ve vzduchoprázdnu, ale zároveň si uvědomila, že jaksi existuje hlavně tato realita a musím konat ve hmotě - Vaše videa mi dodávají motivaci k činu. Věřím, že podobných podnikatelů, kteří tu budou pro cokoli dobrého, ne jen pro byznys a pro sebe, bude stále přibývat. Krásné dny a mnoho úspěchů Vám ze srdce přeji. Lenka

odpovědět

Branislav P.

19. 04. 2020

Ďakujem, skvelý kurz. Verím, že všetko čo som sa naučil a precvičil za posledný mesiac pretavím v tom nasledujúcom. Veľmi inšpiratívne a sám cítim zmenu v podnikateľskom myslení. Veľmi obohacujúce pohľady. Ďakujem ešte raz. :-)

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

20. 04. 2020

Dobrý den Bronislave. Přeju vám mnoho úspěchů. Zrovna nyní se ukazuje, že naše buddhistická verze podnikání je v této době nejlepší. Jedinou skutečnou měnou dnes nejsou peníze, ale důvěryhodnost. Přeju Vám, abyste jí měl hooodně.-)

odpovědět