Jak na peníze v nejisté době
Informace o kurzu

Rekapitulace

­

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu Jak na peníze v nejisté době

­

(6 příspěvků)


Nahed K.

04. 08. 2022

Splněno, komunikace je základní pro všechny vztahy. Funguje to:) Provedlo se mi zlepšit komunikaci s lidma se kterými to předtím vázlo. A principy jsou funkční:) děkuji Kali

odpovědět

Antonín B.

15. 07. 2022

Kali, všechno fajn, jenže jak na lidi vůči kterým je se potřeba vyhranit?

odpovědět

Antonín B.

15. 07. 2022

Kali, všechno fajn, jenže jak na lidi vůči kterým je se potřeba vyhranit?

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

19. 07. 2022

Zdravím a na tuhle otázku odpivím ve videu.

odpovědět


Kat N.

15. 07. 2022

Hmmm, zajimave, dekuji! Je to rozhodne velmi zajimavextema na prozkoumani. Muzu absolutne potvrdit ze sve milulosti 18 let OSVC ze penize plynou samy kdyz se clovek soustredi na misi, vztahy, lasku mezilidskou. U me je ta vyzva asi v tom, nakolik jsem vsechny ty vztaht schopna udrzovat. Momentalne je to totiz tak, ze se na me vali ze vsech mailu, messengwru a dalsich komunikacnich kanalu zpravy od lidi, kteri me prave maji radiz veri mi, a sdili se mnou sve pribehy. Uz delso dobu to prestavam zvladat na vse reagovat, i kdyz vsechny ty lidi mam moc rada a zajimaji me. Jednou za cas si k tomu vsemu sednu a vsem tem lidem - po tydnech nekdy i mesicich - s laskou a ze srdce odpovim, ovsem oni pak zase hned reaguji jeste delsimi maily a je toho proste moc, citim se pod tlakem, pocit viny, ze tu pro ne nejsem plne, pritom si jich vsech velmi vazim a bavi me kontakt s nimi, jen je toho prilis, ze bych cele dny nemohla delat nic jineho.. co je tady v nerovnovaze? Mate nejakou radu, reflexi? :) Dekuji!

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

19. 07. 2022

Zdravím vás Katko. Pokud vám píše hodně lidí, tak točte videa ve kterých budete hromadně reagovat na příběhy s podobným charakterem. Někteří lidi vám možná píšou, protože se potřebují svěřit vypovídat ale není v tom zatím skutečný vztah. Ten potřebuje čas. Kdyby jste vytvořila tryčko s nějakou vaší myšlenkou a logem - kdo by ho nosil? Ten kdo by ho nosil, je váš fanoušek.

odpovědět