Jak na peníze v nejisté době
Informace o kurzu

Rekapitulace

­

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu Jak na peníze v nejisté době

­

(11 příspěvků)

Jana H.

04. 07. 2022

Kali moc děkuji za zajímavé názory, náhledy. Na první pohled vypadají jednoduše, jenom v mém životě je také používat a být s nimi sladěná, to je už mnohem těžší. Zatím vytvářím a konzumuji dorty. Věřím, že to brzy změním. Děkuji.

odpovědět


Kalman Horvát

Náčelník

06. 07. 2022

V tom je to kouzlo. Je to velmi jednoduché ale je třeba to důsledně dodržovat. To je výzvapro nás všechny.-))))

odpovědět


Lucie Němcová Čenovská N.

04. 07. 2022

Chystám se změnit ceník na mé služby-masáže. Vnímala jsem, že se bojím říct si víc a díky videím jsem pochopila, že je to dort. To mě brzdí se nějak rozvíjet a mít i cizí klienty, než jenom v rodině a přátele, kteří přijdou, když je něco bolí. V druhé půlce července se vracím po mateřské do původní práce do kanceláře. Sice jsem si vyjednala zkrácený úvazek, ale neuměla jsem se ohodnotit správně. Jsem ráda za tento kurz :) děkuji

odpovědět


Kalman Horvát

Náčelník

04. 07. 2022

Skvělé Lucko. Držím vám palce. Soustřeďte se na náročné klienty. Ty hodně požadují ale taky vám dobře zaplatí pokud si o dobré peníze řeknete.

odpovědět


Lucie Němcová Čenovská N.

04. 07. 2022

Děkuji za podporu. Ještě v sobě zvažuji, zda docházet za klienty jako mobilní masér nebo si někde pronajmout prostor. Doma to oficiálně nejde kvůli hygieně. Mám po čas kurzu čas na přemýšlení.

odpovědět


Nahed K.

04. 07. 2022

Ty slevy dělám tak, že si prostě řeknu míň a lidé ani neví že slevu dostali. (v terapiích) Chystám se, udělám noví ceník. Ráda bych zdražila i když je mi to proti srsti a bojím se že přijdu o klienty a nezískám další. Ceník dám viditelně na web a do čekárny. V kavárně šetřím personál, a potřebuji být více organizovaná:) Mám pocit že je toho na mě hodně :)))) Svou práci mám ráda a jsem vděčná že se mi daří. Peníze se u mě točí:) Jen potřebuji větší přísun peněz pro mě.

odpovědět


Kalman Horvát

Náčelník

04. 07. 2022

Nahed zdravím vás a pamatuju si vás z telefonátu.-) V pátek si pusťte nová videa. Hned v tom prvním vám zodpovím vaší otázku.-)

odpovědět


Nahed K.

04. 07. 2022

Dobrý den přeji, Vašich videí si cenim. Pozorně jsem si poslechla dvakrát vaše viděla, mám problém s pocity viny, žiju dort. Mám nízké sebevědomí a to mi brání žít naplno své poslání. Dávám lidem slevy i když si o ně neříkají:))) vnímám to jako soucit ale spíš je to mé nižší sebevědomí:))) Pracuji pilně a často 10-12h denně. Jsem pak vyčerpaná a jelikož mám hodně finančních závazků. Tím pádem si dostatečně nestihnu odpočinout, protože se mi často v hlavě odehrává co vše je ještě třeba. Chci žít svíčky. Děkuji, těším se na pátek:) Kopřivíková

odpovědět


Kalman Horvát

Náčelník

06. 07. 2022

Zdravím vás Nahed. V patek si pusťte nová videa. Čeká tam na váší otázku moje odpověď.-)))

odpovědět

Dagmar H.

02. 07. 2022

Dobrý den, neumím si říct o peníze a o částku, kterou bych chtěla. Příklad: vozím kolegyni jako spolijezdce do práce z nádraží, kde čekám, do práce a zpět k nádřaží. I když to mám po mé trase z bydliště, měla bych představu o příspěvku aspoň v ceně jízdenky busu / taxi 1 směr 90 Kč/. Když se zeptala jestli chci nějaké peníze, tak jsem řekla, že jestli chce,ať mi koupí nějaké pamlsky pro psa . Děkuji za odpověď. Dáda

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

03. 07. 2022

Já osobně bych chtěl, aby se semnou na půl podělila o náklady na benzín. To že auto potřebuje pohon je prostě fakt. To že cena benzínu stoupá je fakt. Opřete se tedy o zjevná fakta. Co si o tom myslíte???

odpovědět