Jak na peníze v nejisté době
Informace o kurzu

Příklad - Renata

­

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu Jak na peníze v nejisté době

­

(7 příspěvků)


Katka a Vojta J.

02. 07. 2022

Krásný den, Kali. Zajímalo by mě, jak moc se Renatě obměnila klientela v momentě, kdy se více zaměřila na užitečnost poskytované služby. Zda jí klienti, kteří dříve platili 200 Kč, rádi zaplatili více, nebo jiné nastavení v hlavě způsobilo, že ji postupně začali vyhledávat jiní lidé. Děkuji Katy

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

03. 07. 2022

Klientela se jí Katko převážně obměnila ale někteří stávající klienti jí zůstali. Začali k ní chodit za víc peněz ale z jiných důvodů. Akutní neléhavá bolest.

odpovědět


Katka a Vojta J.

04. 07. 2022

To je super, Kali. Díky za inspiraci. U sebe spíš řeším, jaký druh užitečnosti komunikovat, aby nebyl záběr příliš široký, a jak svou konkrétní užitečností oslovit dostatek klientů, s nimiž se mi dobře spolupracuje a kteří mají z mých služeb největší užitek. Nejzlatější klienti mi totiž vždy přicházeli na základě osobního kontaktu třeba i v jiné souvislosti a na osobní doporučení ;-) Pro rozjezd po rodičovské jsem si nemohla vybrat lepší čas ;-)

odpovědět

Jarmila G.

01. 07. 2022

Zdravím Mě z toho videa tedy vyplývá, že pokud chci vydělat peníze, tak je třeba najít lidi, kteří mají nějaký problém?! Dají se vydělat peníze i na tom, že někomu nabídnu např relaxaci, odpočinek (, např tvořivý víkendový pobyt) a přitom ten čllověk výraznější problém nemá? Jarmi

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

01. 07. 2022

Jarmilo je toho trochu víc. Můžete se zaměřit na; naléhavý problém, silnou touhu, silnou potřebu nebo na něco, co je pro vaší cílovku nebo jednotlivce dost důležité. Tito lidé hledají řešení, touží po pomoci. Čekají třeba na vás.-)

odpovědět

Jarmila G.

01. 07. 2022

Díky náčelníku

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

01. 07. 2022

YESSSS.-)

odpovědět