Finanční gramotnost podle duchovních zákonů
Informace o kurzu

Závyslosti

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu Finanční gramotnost podle duchovních zákonů

­

(11 příspěvků)

Klára Klose K.

12. 12. 2021

Můj život je již tak na minimu, že nevím, co bych ubrala. Snad jen, že nebudu k ostatním tak štědrá. Ale to by se mi nelíbilo.

odpovědět

Majka

21. 10. 2021

... a som doma :D Ja posledné týždne nakupujem pravidelne čokolády. V lete to bola denne zmrzlina téglik + ľadová káva. Ale je to naozaj len zlozvyk. Pretože moja hlava vedela že presne o tej danej hodine sa to bude konzumovať. Bolo to časovo naplánované. Keď som mala zaužívanú čoko hodinu len v daný čas. Už večer nie, lebo hlava signalizovala, že by som vybočila z časového harmonogramu. A taktiež žreby, a lotérie. Toto je veľmi zlý zlozvyk, ktorý ma teší- ale len krátkodobo. Skôr by som tieto zlozvyky prirovnala k vášni ( posadnutosti), kedy nemám robiť rozhodnutia dať si to do nákupného košíka.

odpovědět

Lenka M.

20. 10. 2021

Ahoj. Velmi rada som kupovala knihy o zdravom zivotnom štýle, jóge, bylinách, prírodnej liečbe. Bolo ich pred 4 rokmi cca 200 a prečítala som 5, ostatné čakajú na svoj čas...., postupne z nich aj rozdávam priateĺom. Asi to súvisí aj s témou Odložený nákup - bola to vždy kúpa z nadšenia a rýchlo, bez kalkulácie so svojím časom a skutočnou potrebou.

odpovědět

Lenka P.

19. 10. 2021

Já jsem se díky finančnímu nedostatku asi všeho zbavila. Nyní se snažím nakupovat rozumně, jen to, co potřebuji. Pravidelně, tak 3x do měsíce s mužem chodíme na dobrou kávu i luxusní zákusek, ale nepovažuju to za závislost. Oba si tu společnou chvíli užíváme :-)

odpovědět


Kalman Horvát

Náčelník

20. 10. 2021

To je supeeer. Luxusní zákusky miluju.-)))

odpovědět

Olga V.

19. 10. 2021

Já miluji nakupovat v sekáči. A uz bych si mohla diky tomu otevřít i svůj. Uvědomila jsem si to ted v létě a věci co nenosím dala do pytlů…( úleva) a darovala. Takže si na to uz dávám pozor.

odpovědět

Jana F.

17. 10. 2021

ha, há, já na závislosti nemám, ale za to jsem závislá na jednom milionáři, kterému uklízím, peru, vařím a štípu dříví, on mi za to dá najíst. Dělám si to kdy chci. Asi si zatím nedokážu představit, že bych se něčím živila sama. Zatím je ve mě pocit, že toho moc neumím. I když jsou ve mě možnosti, že umím uklidnit a posílit druhé lidi.... no nejsem já pako?

odpovědět

Olga V.

19. 10. 2021

odpovědět

Silvi

16. 10. 2021

Ja velmi rada kupujem stiracie žreby

odpovědět

Monika Kabíčková K.

16. 10. 2021

Hezký den, Kalmane, musím se přiznat ke své závislosti na on line kurzech osobního rozvoje, když jsem si to uvědomila, dala jsem si závazek, že maximálně 1 za měsíc, ale poslední dobou jsem to zase rozjela...

odpovědět


Kalman Horvát

Náčelník

20. 10. 2021

To jsem rád Moniko, že jsem so de té vaší závyslosti dostal s tímto kurzem.-)))

odpovědět