Finanční gramotnost podle duchovních zákonů
Informace o kurzu

Když to necítím

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu Finanční gramotnost podle duchovních zákonů

­

(8 příspěvků)

Klára Klose K.

30. 11. 2021

Jak se změní emoce? Abych si dovolila si říct více peněz?

odpovědět

Lenka M.

13. 10. 2021

Ahoj. Zvažujem nad tým, kde je zdravá hranica medzi klamlivou emóciou ( že mám z niečoho nereálne dobrý alebo zlý pocit ) a intuíciou. Intuícia ako fenomén sa zrejme nedá poprieť a mnohí s ňou majú skúsenosť. Mne táto téma príde ako veĺmi tenký ĺad. Asi to chce veĺa vedomého tréningu naučiť sa to odlišovať. Človekt fakt ĺahko uletí a stratí sa v hĺadaní tej správnej emócie. Ako efektívne zadefinovať tú správnu emóciu a posilniť ju, aby nám slúžila k dobrému výsledku?

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

14. 10. 2021

ANO hranice je zatím tenká ale jedna věc je jasná: když se naučíme cítit dobře nebo radostně, tak k nám intuice začne promlouvat jasnějším hlasem. Víc o tom v 6. týdnu.-)

odpovědět

Jana F.

12. 10. 2021

Dříve, před lety, když jsem chtěla jít za šéfem, požádat o přidání, měla jsem pocit, jako když jdu žebrat, a že mě stejně odmítne. Ten šéf byl rozeřvaný miliardář a svoje zaměstnance i mlátil. Já s ním vycházela asi nejlíp. Přesto jsem nešla o přidání, i když mi všichni říkali, že mě potřebuje víc než svoje konto. Skončila jsem u něj, pak mi cca 2 roky volal, abych se vrátila. Mě ten odchod od něj, připadal jako odplata pro něj, za to, jak se chová k ostatním lidem. No a mohla jsem udělat něco jiného, jenže mě z něj bylo pak už blbě.

odpovědět


Kalman Horvát

Náčelník

13. 10. 2021

Emoce mají někdy pravdu a někdy nás “klamou”. To poselství je tedy jasné: mohu změnit své emoce a tím vytvořit přimznivější podmínky. Když v něčem neuspěju a odcházím plný hněvu, tak to ovlivní mé další kroky. To jak prožiju další dny. Jestli se znova pokusím uspět, nebo se tomu příště vyhnu. Benefit dobrého pocitu se dřív či později projeví.-)

odpovědět

Jana F.

13. 10. 2021

Anó, děkuji za odpověď, tak to skutečně funguje. Vnitřní klid přinese kvalitní výsledky. I moje zdraví zůstane v pořádku :) Ona je to vlastně moje vlastní projekce......

odpovědět


Michal B.

09. 10. 2021

Ahoj ten pocit je strach to dobře znám

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

10. 10. 2021

Díky Míšo.-)

odpovědět