Finanční gramotnost podle duchovních zákonů
Informace o kurzu

Jaké by to bylo kdyby?

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu Finanční gramotnost podle duchovních zákonů

­

(7 příspěvků)

Majka

21. 10. 2021

Ja mám z toho veľmi príjemné pocity, evokuje to vo mne slobodu, šťastie, voľnosť. Túto emóciu si snažím takmer denne pripomínať napríklad menšou výhrou z minulosti. Opakujem si ten pocit, čo sa dialo v ten deň. Nemusí to byť výhra, stačia akékoľvek spomienky z minulosti, kedy som prežívala najkrajšie okamihy života. Pocity boli takmer totožné :)

odpovědět

Lenka M.

20. 10. 2021

Ahoj. Mať viac peňazí a byť v hojností v širšom ponímaní mi dáva pocit bezpečia, upadá napatie a obavy, ukludní sa dýchanie aj srdcový tep /sledujem na "chytrých "hodinkách/ Obzvlášt, keď si to vedome podmienim tým, že to nemusím otrocky oddrieť, ale to jednoducho len príde a bude... a že si to sama sebe dovolím. Viac peňazí som doteraz získala len navýšením práce a na úkor svojich síl aj zdravia.

odpovědět

Olga V.

19. 10. 2021

Já se citim fajn! Znam jake to je, úlevné, radostné. Jen někde v pozadí mam pocit, že je to jen dočasné, nestálé a to mi nedělá dobře.

odpovědět

Jana F.

17. 10. 2021

Když si představím, že mám tolik peněz, že si v klidu mohu jet kam chci a koupit co chci, ne jen to co potřebuji, MÁM NESKUTEČNÝ POCIT SVOBODY, VOLNOSTI, NEZÁVISLOSTI, SPOKOJENOSTI A HLAVNĚ KLIDU. Až se mi z toho chce brečet............ Ne nanažranosti!!!!!!!!!!!!!

odpovědět

Lenka P.

19. 10. 2021

Vnímám to úplně stejně!

odpovědět

Silvi

16. 10. 2021

Myšlienka, že mám viac peňazí, vo mne vzbudzuje velmi príjemné a radostné pocity

odpovědět


Michal B.

15. 10. 2021

Ahoj Kali,víc peněz u mě zvyšuje tlak a hned mi naskočí rovná se více práce a hlavně času, který už za to nechci obětovat . Když jsem to rozdýchal a naladil se na hojnost peněz bez větší práce, nebo času , cítím se líp a po času v tomto rozpoložení se mi to moc líbí.

odpovědět