Finanční gramotnost podle duchovních zákonů
Informace o kurzu

Bohatí nebo inspirativní?

Sdílejte na sociální sítě:

Veškerá videa jsou dostupná po zakoupení kurzu Finanční gramotnost podle duchovních zákonů

­

(12 příspěvků)

Dana V.

Před 2 měsíci

Ahoj, jsou pro me inspiraci, citim se velmi prijemne. Vyvolava to ve me otazky, jak to zvladli, jak to udelali? Jake jsou jejich navyky? Jak premysleji? Jak jsou energeticky nastaveni? Co delaji jinak? Dodava mi to pocit ze kdyz to uvladli oni tak ja muzu take. Cca 10 let nazpet jsem je nenavidela a mela jsem pocity jako proc oni? Jaktoze me to nejde atd. Uplne se mi to ted vycistilo a mam z nich radost.

odpovědět

Jana F.

Před 2 měsíci

Nijak jsem nikdy nepřemýšlela o tom jaké to je, když jsem se setkala s bohatým nebo méně bohatým člověkem. Neviděla jsem v nich nikdy rozdíl. Se stejným pocitem, jsem si sedla do trabanta nebo do mercedesu, prostě mi to bylo jedno. Měla jsem okolo sebe hodně majetné lidi a také hodně nemajetné. Lidi jako lidi, nikdy jsem to nezkoumala.

odpovědět

Zuzana K.

Před 2 měsíci

V přítomnosti bohatých lidí se cítím různě, záleží, jaký je kdo člověk. V tomto smyslu je mi vlastně jedno, kdo kolik hmotných věcí má, ale jak se chová a jedná. Když vidím, jak se jedinec vypracoval a zachoval si svoji integritu, je pro mě inspirací. Zejména oceňuji, když část svých peněz nebo svého času věnuji na charitativní aktivity. Setkávám se i s bohatými lidmi, kteří přiznávají, že mají prázdný život, a neví, jak to změnit.

odpovědět

Helena B.

Před 2 měsíci

Znám pár lidí bohatých a jsou super cítím ale stejně se vůči nim blbě pripadam si vůči nim já socka. pak jsou bohatý a jsou to hajzlive tak tam jsou ty pocity jiný.inspirace

odpovědět

Helena B.

Před 2 měsíci

jsem na ně našvaná

odpovědět

Lenka P.

Před 2 měsíci

Pokud je to bohatý člověk, který se chová slušně ke všem lidem bez rozdílu, je pro mě velmi inspirativní a je mi v jeho přítomnosti dobře. Pokud je to bohatý člověk, který se chová povýšeně a arogantně, rozhodně mi v jeho blízkosti není dobře. Pocit závisti v jejich přítomnosti nepociťuji. Občas si postesknu nad tím, že bych si přála být také bohatá a stabilní. Je mi však jasné, že bez práce (přičinění) nejsou koláče :-) Nemám potřebu žít v luxusu a blahobytu. Uvítala bych však si občas vyhodit z kopýtka ve smyslu odcestovat třeba na víkend bez složitého smýšlení, zda si to mohu dovolit a jak moc si budu muset následně utáhnout opasek...

odpovědět


Michal B.

Před 2 měsíci

Ahoj Kali,v přítomnosti boháčů mám spíš špatné pocity, že nejsem tak dobrý, nemám na to možná jim i závidím ,Pokud vidím někoho bohatého kdo umí hospodařit a pomáhá něco zlepšovat, tak ty obdivuji a cítím se o dost lépe inspirativně.

odpovědět

Silvi

Před 2 měsíci

Juuuj, vacsinou nimi pohrdam, lebo mam pocit, ze k peniazom neprisli cestne

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

Před 2 měsíci

Někteří čestně a někteří nečestně.-) Ti kteří zbohatli nečestně často trpí. Prázdnotou, osamělostí a někdy i zdravotně. To pohrání bych vyměnil za soucit. Zkuste to

odpovědět

Silvi

Před 2 měsíci

Akože som uchvátená, lebo čo slovo to perla

odpovědět

Olga V.

Před 2 měsíci

V jejich přítomnosti se citim hezky, ale je mi jakoby líto, že to take nemam. A říkám si “proc?” Jsou pro mne obdivuhodní.

odpovědět

Kalman Horvát

Kalman Náčelník

Před 2 měsíci

Taky to tak někdy mívám.

odpovědět